Zapraszamy uczniów naszej szkoły, ósmoklasistów oraz osoby dorosłe niezwiązane ze szkołą do wzięcia udziału w XII Biegu Partyzantów, który będzie miał taką samą formę jak w ubiegłym roku. Nie będą to zawody sportowe, nie będziemy ścigać się dla wyniku. Nie przewidujemy klasyfikacji zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych ani nagradzania zwycięzców. Naszym celem jest upamiętnienie rocznicy bitwy na Porytowym Wzgórzu poprzez wspólny bieg na miejsce walk oraz złożenie kwiatów pod pomnikiem partyzantów. W ten sposób chcemy uhonorować patronów naszego liceum oraz popularyzować bieganie i aktywność fizyczną wśród młodzieży szkolnej.

 

Zbiórka: godz.  9:30 w sali gimnastycznej

Start:godz:10  Rynek w Janowie Lubelskim (róg ul. Wesołej i Sukienniczej)

Meta: Okolice Pomnika na Porytowym Wzgórzu

Dystans: 13 km

Zgłoszenia: u nauczycieli wychowania fizycznego poprzez uzupełnioną i podpisaną KARTĘ ZGŁOSZENIA

Termin zgłoszeń: piątek 7 czerwca

KARTA ZGŁOSZENIA DLA OSOBY PEŁNOLETNIEJ

KARTA ZGŁOSZENIA DLA UCZNIA

REGULAMIN XII BIEGU PARTYZANTᅮW - 12 CZERWCA 2024
DYSTANS 13 KM

Organizatorzy – SU oraz nauczyciele wychowania fizycznego