NAZWA KONKURSU UCZEŃ KLASA NAUCZYCIEL PRZYGOTOWUJĄCY OSIĄGNIĘCIE

 

JĘZYK POLSKI

V Powiatowy Przegląd Teatru Jednego Aktora

Julia Flis

2d

Marzena Jakubiec

I miejsce

Jesienny  Konkurs  Recytatorski organizowany przez JOK

Katarzyna Zdybel

1Bp

Joanna Czaja

Eliminacje powiatowe:

III miejsce

Julia Flis

2d

Marzena Jakubiec

Wyróżnienie

Konkurs Ortograficzny organizowany przez Bibliotekę Miejską

Krzysztof Gałus

Julia Michalczyk

Joanna Kędrak

Anna Łupina

 

1a

1a

1a

1Ap

Joanna Czaja

Konkurs powiatowy:

I miejsce

(tytuł Super Mistrza Ortografii)

 

GEOGRAFIA

Olimpiada
o Diamentowy

Indeks AGH

 

Kamil Myszak

Przemysław Nosal

3c

3c

Barbara Wieleba

Awans do
II etapu

Mateusz Nosal

Jakub Wołoszyn

Natalia Woźnica

Katarzyna Bielak

2c

2c

2c

3a

Józef Bańka

Awans do
II etapu

Olimpiada „Znajomość Afryki”

Gabriela Bielak

Jakub Biały

Szymon Lenart

1Cp

1Cp

1Cp

Józef Bańka

Awans do II etapu

 

JĘZYK NIEMIECKI

Olimpiada Języka Niemieckiego

Michał Małek

3a

Luiza Jonak

Awans do
II etapu

 

RELIGIA

Ogólnopolska Olimpiada Teologii Katolickiej

Jagoda Widz

Wiktoria Sokół

2c

1c

Elżbieta Tylus

Awans do etapu diecezalnego

Paweł Grzegórski

Natalia Lodowska

Anna Oleszko

2a

1Cp

1d

Agnieszka Jaroszkiewicz

(s.Tomasza)

Awans do etapu diecezalnego

Przegląd Piosenki Patriotycznej
i Religijnej

Magdalena Rawska

Elżbieta Jakubiec

Anna Galek

Michał Galek

1d

1d

2e

2e

Agnieszka Jaroszkiewicz

(s.Tomasza)

I miejsce

II miejsce

III miejsce

III miejsce

 

CHEMIA

Olimpiada Chemiczna

Mikołaj Kiszka

1a

Piotr Jakubiec

Awans do
II etapu

 

MATEMATYKA

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny im. gen. S.Kaliskiego

Adrianna Machulak

Mikołaj Kiszka

2d

1a

Jarosław Widomski

Awans do etapu centralnego

Olimpiada
o Diamentowy

Indeks AGH

Weronika Jarosz

3a

Jarosław Widomski

Awans do etapu okręgowego

 

HISTORIA

Powiatowy Konkurs Historyczny „Ziemia Janowska
w czasie
II wojny światowej”

Anna Stolarz

Dominik Moskal

Bartosz Drzazga

1b

1b

2b

Izabela Skrzypa

I miejsce

I miejsce

I miejsce

 

BIOLOGIA

Projekt „Lider wiedzy
i ochrony środowiska”

Barbara Duda

3a

Marzena Hys – Mazur

Uzyskanie stypendium