OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE UCZNIÓW W PIERWSZYM SEMESTRZE
W ROKU SZKOLNYM 2022/2023
NAZWA KONKURSU |
UCZEŃ |
KLASA |
OSIĄGNIĘCIE |
NAUCZYCIEL PRZYGOTOWUJĄCY |
CHEMIA
69. Olimpiada Chemiczna |
Mikołaj Łukasik |
1F |
awans do drugiego etapu |
Piotr Jakubiec |
Paweł Robak |
2A |
GEOGRAFIA
XVI Ogólnopolska Olimpiada |
Jagoda Chłodny Aleksandra Dziadosz |
3C |
awans do etapu okręgowego |
Barbara Wieleba |
Natalia Lodowska |
4Cp |
Józef Bańka |
||
XXI Olimpiada |
Jagoda Chłodny |
3C |
awans do etapu okręgowego |
Barbara Wieleba |
Antoni Rosiński |
3A |
Józef Bańka |
||
Konkurs ekologiczny „Człowiek |
Jagoda Chłodny |
3C |
awans do drugiego etapu |
Barbara Wieleba |
Magdalena Jaskowska |
3A |
Józef Bańka |
||
Zuzanna Wołoszyn |
1A |
HISTORIA
Olimpiada Historyczna |
Mateusz Startek |
3A |
awans do etapu okręgowego |
Izabela Skrzypa |
Wiktoria Szymończyk |
4Bp |
|||
Olimpiada Wiedzy Historycznej |
Wiktoria Szymończyk |
4Bp |
laureatka etapu okręgowego |
|
Gabriel Sulowski |
awans do etapu okręgowego |
|||
XVI Ogólnopolska Olimpiada „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 – 1922. |
Mateusz Startek |
3A |
awans do etapu okręgowego |
|
Gabriel Sulowski |
4Bp |
JĘZYK FRANCUSKI
Olimpiada Języka Francuskiego |
Emilie Zielonka |
3B |
awans do etapu wojewódzkiego |
Grzegorz Mazur |
MATEMATYKA
XIV Ogólnopolski Konkurs Matematyczny WAT im. gen. Sylwestra Kaliskiego |
Adrian Bielak Szymon Kuśmierczyk |
2D |
awans do etapu centralnego |
Jacek Golec |
Katarzyna Osiewicz |
3D |
Jarosław Widomski |
||
XVI Ogólnopolska Olimpiada |
Szymon Kuśmierczyk |
2D |
awans do etapu okręgowego |
Jacek Golec |
PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
Olimpiada |
Jagoda Chłodny Aleksandra Dziadosz |
3C |
awans do etapu wojewódzkiego |
Barbara Wieleba |
Bartosz Chwiej |
3A |
Józef Bańka |
RELIGIA
XXXIII Ogólnopolska Olimpiada Teologii Katolickiej |
Adrian Bielak Miłosz Dziuba Dawid Jaworski Szymon Kuśmierczyk |
2D |
awans do finału diecezjalnego |
Tomasz Kopeć |
Michał Dziuba Gabriela Porada Jakub Solecki |
1C |
|||
Mikołaj Moskal |
2C |