Być może istnieją czasy piękniejsze,

ale te są nasze

 

 

Absolwenci Liceum  Ogólnokształcącego 2005

 

Klasa „a”

Czajkowska Anna

Czapla Ewa

Ćwiek Agata

Daśko Dorota

Dubiel Damian

Dzikielewska Katarzyna

Flis Albert

Flis Ewelina

Florek Emilia

Frania Tomasz

Jargieło Bartłomiej

Jargiło Anna

Kaproń Justyna

Kokoszka Michał

Matysiak Magdalena

Michalczyk Aleksandra

Miś Monika

Nalepa Bernadetta

Pałaczyńska Marta

Portka Mateusz

Sawa Piotr

Surtel Kamil

Szczęsny Bartosz

Świś Grzegorz

Wiśniewska Dominika

Witek Marek

Żytko Marta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasa „b”

Banasik Alicja

Butryn Tomasz

Chmiel Wojciech

Chorębała Justyna

Ciupak Michał

Czerwonka Małgorzata

Drelich Marzena

Dyjach Dawid

Dziurdzińska Katarzyna

Flis Edyta

Flis Elżbieta

Flis Stanisław

Horbot Justyna

Hys Agnieszka

Kamiński Maciej

Kiszka Joanna

Kolasa Rafał

Kosidło Tomasz

Kowal Katarzyna

Krzysztoń Iwona

Kukiełka Łukasz

Łukasiewicz Sylwia

Łukasik Andrzej

Łukasik Dorota

Machulak Sylwia

Mróz Regina

Nosal Łukasz

Padała Ilona

Parchyta Sylwia

Pasztaleniec Łukasz

Piędzio Artur

Rekiel Agnieszka

Serwatka Łukasz

Skowrońska Anna

Skrzypek Sylwia

Sokół Paulina

Stodulska Joanna

Syp Magdalena

Woźnica Ewelina

Zaręba Monika

Zielonka Piotr

Złamański Tomasz

 

Klasa „c”

Bielak Barbara

Ciupak Agnieszka

Ciupak Justyna

Flis Justyna

Fusiara Ewelina

Gajda Mariola

Jakubiec Małgorzata

Jarosz Jolanta

Kosidło Katarzyna

Król Agnieszka

Król Anna

Łukasik Sylwia

Łukasz Justyna

Matysek Magdalena

Myszak Urszula

Olech Joanna

Pachlarz Iwona

Paduchowska Sylwia

Pietrzyk Monika

Powęzka Marta

Rząd Ewa

Sapalska Elżbieta

Serwatka Justyna

Skrzypek Monika

Smyl Anna

Sokal Justyna

Syc Joanna

Syc Marta

Tylus Iwona

Widz Anna

Zdybel Anna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasa „d”

Budkowski Marcin

Chmiel Renata

Czarnota Grzegorz

Drop Dominika

Golec Artur

Góra Barbara

Góra Katarzyna

Grzyb Karol

Grzybowski Michał

Gzik Agnieszka

Hawryło Piotr

Jargiło Piotr

Kaproń Justyna

Kata Dariusz

Kawa Magdalena

Kotwica Edyta

Kotwica Marta

Król Magdalena

Lenart-Kuśmierzyk Łukasz

Ligaj Urszula

Ludian Agnieszka

Matysek Edyta

Mędrek Kamil

Mila Łukasz

Pachlarz Kornelia

Pasztaleniec Sylwia

Sadowski Tomasz

Sokół Magdalena

Szczepanik Mariusz

Szkutnik Adam

Szumski Grzegorz

 

 

 

 

 

Klasa „e”

Bielak Dorota

Boś Emilia

Chałabis Grzegorz

Flis Barbara

Krasowski Tomasz

Krzos Marta

Kubina Monika

Lewandowska Ewelina

Makoś Beata

Marczak Krzysztof

Mazur Emilia

Mendyk Anita

Momot Ilona

Mucha Bartosz

Mucha Paweł

Ptaszek Katarzyna

Rogowski Piotr

Ryszko Beata

Sulowska Ilona

Szabat Anna

Szarama Monika

Szkutnik Izabela

Wlizło Marta

Woźniak Jarosław

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasa „f”

Aleksak Daniel

Baran Michał

Bieńko Anna

Błażejowska Małgorzata

Breś Edyta

Burdzińska Barbara

Garbacz Agnieszka

Jarmuł Sylwia

Karkut Radosław

Kluger Dorota

Kobylarz Katarzyna

Krzysztoń Olga

Leduchowski Patryk

Lewandowska Barbara

Malinowska Katarzyna

Mazur Ilona

Mierzwa Ewelina

Niściur Dariusz

Nizioł Wojciech

Nowacka Iwona

Orzeł Marcin

Ostrowska Elżbieta

Pachuta Katarzyna

Pachuta Łukasz

Piecyk Łukasz

Rożek Zbigniew

Rybka Łukasz

Sęk Łukasz

Sobótka Andrzej

Sowiński Krzysztof

Świś Greta

Torba Agnieszka

Wieleba Agata

 

 

 

Klasa „g”

Chałabis Piotr

Ciupak Robert

Daśko Justyna

Dolecka Katarzyna

Dziewa Agata

Garszczal Sylwia

Holaczuk Ewelina

Hyła Magdalena

Jakubiec Marzena

Kaproń Agnieszka

Kowalik Ewa

Maksim Edyta

Mróz Mariusz

Mucha Ewelina

Pachuta Grzegorz

Pietura Angelika

Rubaj Justyna

Sulowski Marcin

Wereska Anna

Widz Dorota

Wuczko Dariusz

Żelazko Marcin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasa „h”

Buryta Marek

Drzazga Anna

Flis Anna

Florczak Małgorzata

Gierłach Michał

Hyła Aleksandra

Janus Adam

Jaskowska Katarzyna

Jaskowska Lucyna

Kaproń Maria

Kita Katarzyna

Kot Michał

Kowalczyk Tomasz

Krawczyk Katarzyna

Kucharczyk Dariusz

Lenart Monika

Łacko Artur

Łukasiewicz Michał

Łukasz Magdalena

Maciurzyński Marek

Małysza Marek

Maziarz Marcin

Mazur Jarosław

Mazur Marcin

Michalczyk Łukasz

Moskal Monika

Olech Magdalena

Osiewicz Jakub

Podpora Roman

Rachwał Dariusz

Rękas Arkadiusz

Startek Karzysztof

Stawarski Marcin

Tomusiak Rafał

Tyra Michał

Wieleba Adam

Winiarczyk Paweł

Wołkowicz Daniel

Ziółkowski Robert

 

Klasa „i”

Bańka Dorota

Bąk Piotr

Fiedor Izabela

Fiołna Grzegorz

Flis Bartłomiej

Jargieło Ilona

Jargiło Monika

Kawalec Joanna

Kowal Eleonora

Kozłowski Jacek

Krzysztoń Dorota

Lenart Anna

Martyna Krzysztof

Momot Katarzyna

Nalepa Bartłomiej

Skubik Damian

Surowska Agnieszka

Syc Małgorzata

Szymanek Karol

Tomczyk Rafał

Wielgus Jolanta

Wlizło Joanna

Zdybel Maria

Żytko Agata