Być może istnieją czasy piękniejsze,

ale te są nasze

 

 

Absolwenci Liceum  Ogólnokształcącego 1990-1999

 

ROCZNIK 1990 Klasa „a”

Albiniak Leszek

Basiak Krzysztof

Białek Krzysztof

Blacha Grażyna

Chmiel Krzysztof

Cholewa Małgorzata Beata

Gajur Jadwiga

Gąbka Krzysztof Tadeusz

Grudzień Agnieszka Ewa

Gwizdal Danuta Elzbieta

Hałabis Anna Bożena

Hys Grzegorz Piotr

Iskra Małgorzata

Jaworski Henryk

Kaproń Marzena Marta

Kowal Marcin

Krzysztoń Dorota Jadwiga

Kulpa Radosław

Kurlej Marek

Laskowska Jadwiga

Maćkowski Piotr Jerzy

Malinowski Tomasz

Mędrek Anna Beata

Michalczyk Edyta Anna

Misiarz Piotr Karol

Peret Agnieszka

Piecuch Monika

Placha Renata

Pyć Krzysztof Wojciech

Rodak Elwira Katarzyna

Rożek Lucyna

Sokal Ryszard

Starościc Beata Lidia

Szafraniec Ilona Bożena

Szymanik Ewa Małgorzata

Woszczynski Wojciech

 

 

 

 

 

ROCZNIK 1990 Klasa „b”

Bielecka Dorota

Bolko Piotr*

Czerwonka Ewa

Dudzic Michał

Dwornicki Andrzej

Jakubiec Barbara

Jaszek Krzysztof

Kolasa Anna

Kołtyś Krzysztof

Koszałka Krzysztof

Listopad Dariusz

Lochert Joanna Stanisława

Mróz Anna Agnieszka

Mucha Małgorzata

Nowakowska Aleksandra

Olszówka Stanisław

Papierz Krzysztof

Pąk Katarzyna

Rudnicka Anna

Rząd Jolanta

Rzędzicka Beata

Siwa Lidia

Skakuj Beata

Szafran Elżbieta

Tomiło Barbara

Tyra Alina

Wiechnik Bożena*

Zezulińska Izabela

Żytko Agnieszka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROCZNIK 1990 Klasa „c”

Adamek Dorota

Bilińska Katarzyna Anna

Brodowska Anna

Chojak Grażyna

Drzazga Piotr

Dziechciarz Beata

Fiedorek Małgorzata

Góra Wiesław

Hałabis Józef

Hulak Tomasz

Jakubiec Anna

Kamiński Krzysztof

Kozieł Małgorzata

Kozioł Renata Katarzyna

Krzosek Beata

Liwak Aleksandra

Łagód Małgorzata

Maziarz Anna

Mazurek Krzysztof

Miś Piotr

Mróz Anna

Okaj Grzegorz

Olech Mariusz

Olszówka Maria

Pachuta Jerzy

Pazdrak Grzegorz

Peret Joanna

Pietura Joanna

Pyz Dorota

Rosiński Krzysztof

Rożek Renata

Sic Zbigniew

Sowa Piotr Michał

Stolarz Anna

Szyduk Marzena

Tomczyk Ewa

Tyra Mariusz

Wieleba Marek

 

 

 

ROCZNIK 1990 Klasa „d”

Brodowska Elżbieta

Fac Małgorzata

Góra Danuta

Hołody Lucyna

Kasica Małgorzata

Kołtyś Ewa

Kras Agnieszka Beata

Krawiec Lucyna Barbara

Kulesza Aneta

Łukasik Ewa Małgorzata

Łukasik Irena

Makuch Marzena

Momot Teresa

Moskowicz Bożena

Oleszko Ewa Anna

Pelc Dorota

Pezda Anna Michalina

Piskorowska Marzena

Racka Monika

Siatka Anna Stanisława

Skakuj Elżbieta

Skakuj Zuzanna

Skupińska Iwona Anna

Sokal Joanna

Sowa Bożena Ewa*

Startek Beata Helena*

Staszewska Marzena*

Tomczyk Monika Barbara

Wiechnik Bożena

Zegan Ewa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROCZNIK 1991 Klasa „a”

Bielecki Piotr

Bober Beata

Cieszyńska Anetta

Czerpak Zofia Bożena

Dubiel Beata Urszula

Flis Maria Teresa

Gątarz Izabela

Góra Agnieszka Małgorzata

Góra Ewa Jolanta

Kamiński Waldemar Józef

Kaproń Robert Zenon

Karwatowska Beata Izabela

Kędra Bożena Ewa

Kędrak Grzegorz

Kiszka DariuszWitold

Kolasa Zofia Danuta

Konefał Katarzyna

Koszałka Dariusz Michał

Kowal Elżbieta

Krasa Beata Anna

Kukiełka Jarosław

Łukasik Ilona

Mazur Marek

Mirski Tomasz

Mitura Marzena

Naurecka Barbara

Pietura Tomasz

Pikuła Joanna Ewa

Powęska Mariusz

Rząd Joanna Maria

Skrzypa Izabela

Sobiło Mariusz Robert

Stanicki Jerzy

Starościć Waldemar

Surtel Robert

Szkutnik Edyta

Wereska Anna

Wiciński Mirosław

Wieczorek Mariola

 

ROCZNIK 1991 Klasa „b”

Albiniak Robert Sławomir

Bednarczyk Ewa Dorota

Beksiak Grzegorz Edward

Blacha Anna

Bożek Dorota Janina

Brodowski Józef

Chmiel Dorota Renata

Dyjach Beata

Golec Dariusz

Góra Elżbieta Jolanta

Gumienik Paweł Grzegorz

Habza Ewa Bożena

Jargiło Anna Maria

Jargiło Mieczysława Lidia

Karkut Danuta

Kozak Beata

Kulpa Małgorzata

Łukasiewicz Anna

Łukasiewicz Dorota

Martyna Marta Agnieszka

Mazur Krzysztof Zdzisław

Michałek Marta Maria

Moskal Agnieszka

Nizioł Barbara

Nosal Krystyna

Stankiewicz Marzena Beata

Stec Sławomir Szczepan

Surowska Małgorzata

Turek Agata

Tyra Agnieszka

Wereski Paweł

Woś Dominik Sylwester

 

 

 

 

 

 

 

 

ROCZNIK 1991 Klasa „c”

Bratkowski Robert

Doman Radosław Mariusz

Drzymała Jadwiga

Dziuba Agnieszka

Flis Krzysztof Andrzej

Gałus Stanisław

Garbacz Agnieszka

Góra Jolanta

Herbut Barbara

Iwan Krzysztof

Kamiński Krzysztof Andrzej

Kapica Maciej Piotr

Kącka Renata Grażyna

Kosonoga Anna

Kozłowski Piotr Tomasz

Łach Zbigniew

Łukasz Barbara Anna

Maksim Joanna Alicja

Matwiejszyn Anna

Mękal Andrzej

Osmoła Agnieszka Zuzanna

Pelc Sławomir Jerzy

Pęk Artur

Pituch Wiesław

Reszka Iwona Urszula

Rowicki Rafał

Rusecka Anna Stefania

Rusinek Artur Mariusz

Rząd Anna Agnieszka

Rząd Beata Bożena

Rząd Ewa Katarzyna

Sawa Krzysztof

Skakuj Krzysztof Arkadiusz

Skubik Jerzy Janusz

Sowa Anna

Staszewska Halina

Stelmach Monika Agnieszka

Szymańska Ewa

Wawrzak Anna

Wielgus Krzysztof

Żytko Bożena Maria

 

ROCZNIK 1991 Klasa „d”

Barycka Małgorzata

Białek Joanna Beata

Boryńska Urszula

Ciupak Marianna

Daśko Dorota

Dyjach Maria Urszula

Flis Danuta Teresa

Gierulska Jolanta Monika

Hałabis Urszula

Jaszyna Anna Maria

Kaproń Grażyna

Kulińska Elżbieta Katarzyna

Kuśmierczyk Grażyna E.

Małek Celina

Marczak Iwona Janina

Miś Małgorzata

Momot Małgorzata K.

Mróz Danuta

Religa Dagmara Stanisława

Różyło Aneta Ewa

Różyło Marzena Katarzyna

Stodulska Jolanta Maria

Suchora Krystyna Lidia

Sulowska Bożena

Tylus Beata Agnieszka

Tyra Grażyna Anna

Wasil Regina Irena

Widz Barbara

Wojtan Jadwiga Maria

Złamańska Anna Iwona

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROCZNIK 1992 Klasa „a”

Basaj Maria

Bury Beata Agnieszka

Dyguś Anna

Dyrka Agnieszka Anna

Dziadosz Magdalena Helena

Firosz Halina

Flis Wiktor Michał

Głaz Alicja

Jankowska Grażyna Janina

Jargiło Barbara Marta

Kiszka Tomasz

Kolibski Marcin

Kowal Karol

Kucharska Dorota A.

Łukasik Mariusz Piotr

Machoń Aneta

Matysiak Witold Paweł

Mazur Grzegorz

Mrozowska Joanna

Nalepa Joanna

Nowicki Janusz

Pachuta Paweł Grzegorz

Pikula Elżbieta Iwona

Pikuła Paweł Wojciech

Piłat Iwona Agnieszka

Pomianowska Oksana A.

Ponczek Paweł

Siedlaczek Adam Andrzej

Stawarski Dariusz Adrian

Stolarek Monika

Styk Iwona Beata

Szmit Małgorzata Maria

Świderska Bożena K.

Wszelaki Krzysztof

Zielińska Monika Beata

Żaba Marzena Katarzyna

 

 

 

 

 

 

ROCZNIK 1992 Klasa „b”

Bielak Barbara

Bober Anna Magdalena

Dolecka Anna Krystyna

Dolecka Joanna

Flis Grzegorz

Gajur Tadeusz

Jargiło BeataAgnieszka

Jaskowska Anna Maria

Kania Monika Edyta

Kokoszka Marek

Kowalik Danuta Ewa

Lenart Anna Barbara

Lewczyk Urszula

Łacek Małgorzata Emilia

Małek Mariusz

Małek Regina

Mazur Grzegorz

Molicki Paweł Mateusz

Moskal Dorota

Moskowicz Alina Janina

Pikula Andrzej Krzysztof

Pituch Leszek Józef

Pizoń Bożena Dorota

Surowska Joanna

Szczucka Julita Agata

Wcisło Marta Jadwiga

Wieleba Iwona Anna

Wieleba Lidia

Wisowski Grzegorz Zenon

Wyroślak Iwona Katarzyna

 

 

 

 

 

 

 

 

ROCZNIK 1992 Klasa „c”

Błońska Wieslawa

Dudarewicz Magdalena

Dyjach Renata

Dziadosz Agnieszka

Gajewski Piotr

Gierak Grzegorz

Gózt Iwona

Jednac Krzysztof

Juśko Elżbieta

Kapica Katarzyna

Kierepka Anna

Marzec Artur

Maziarz Michał

Mazur Małgorzata

Nosal Barbara

Orzeł Tomasz

Ożóg Dorota

Pazdrak Ewa

Pazdrak Małgorzata

Piecuch Rafał

Pietras Katarzyna

Pikula Jolanta

Pudło Joanna

Pyz Barbara

Robak Wojciech

Rycerz Zenon

Siedlaczek Iwona

Skrzypek Danuta*

Sosnówka Grzegorz

Sowa Agnieszka Anna

Sowa Agnieszka K.

Surtel Ewa

Tylus Iwona*

Wasilewska Małgorzata

Wąsek Małgorzata

Widz Maria

Zioło Adam

 

ROCZNIK 1992 Klasa „d”

Bańka Zofia

Butryn Marta

Chmielewska Ewa

Cieliszak Danuta

Ciupak Halina

Dubiel Renata

Dudek Marta

Golec Maria

Góra Ewa

Grodecka Dorota

Jakubaszek Marzena

Jargiło Marzena

Jarosz Teresa

Jarzynka Agnieszka

Kopyść Joanna

Kotuła Wiesława

Kozik Elżbieta

Kużnicka Joanna

Mróz Urszula

Nizioł Jadwiga

Pachuta Anna

Powęzka Renata

Pudło Anna

Rosińska Barbara

Ruszecka Iwona

Rząd Jolanta

Skrzypek Mariola

Sulowska Urszula

Świca Elzbieta

Wojtan Katarzyna

Wołcz Beata

Zdybel Anna

Zdybel Maria

 

 

 

 

 

ROCZNIK 1992 Klasa „e”

Biała Dorota

Błaszkiewicz Anna

Brzozowski Jan

Chmiel Iwona

Cholewa Jacek

Ciba Agnieszka

Czajka Maria

Czerwonka Andrzej

Dąbek Elżbieta

Dolecka Anna

Dziadosz Paweł

Głowacka Krystyna

Godek Monika

Gózt Iwona

Hys Joanna

Janik Anna

Krasowski Arkadiusz

Krasowski Tomasz

Kusy Adam

Makoś Beata

Mróz Mariusz

Mucha Andrzej

Papierz Piotr

Partyka Tomasz

Pastuszak Dariusz

Polnicka Lidia

Rząd Wiesława

Skubik Jacek

Szpyra Anna

Świątek Radosław

Tulus Tomasz

Widz Joanna

Zdybel Grażyna

 

 

 

 

 

 

 

ROCZNIK 1992 Klasa „a”

Bizior Beata

Bober Artur

Bogucka Edyta

Boliński Michał

Chudziak Agnieszka

Ciosek Iwona

Dębniak Ewa

Dworak Marzena

Grzegórska Anna

Jargiło Dorota

Jednac Paweł

Karwatowska Aneta

Kędra Justyna

Kowal Michał

Król Renata

Kulpa Agnieszka

Lewandowska Małgorzata

Łukasik Zbigniew

Łupikasza Małgorzata

Mucha Tomasz

Mucha Zbigniew

Pachuta Wojciech

Pąk Joanna

Pietras Małgorzata

Rząd Leszek

Rząd Mariusz

Sikora Agnieszka

Skakuj Urszula

Skrzypa Marek

Smyła Zbigiew

Sokal Marcin

Warchoł Jan

Wasil Edyta

Zapiec Agnieszka

Zgórka Mariusz

 

 

 

 

 

ROCZNIK 1992 Klasa „b”

Biała Ewa

Bożek Anna

Czarna Urszula

Drzazga Anna

Gałus Renata

Golec Bożena

Jakubiec Grzegorz

Jakubiec Piotr

Jarosz Dorota

Krzysztoń Elżbieta

Lenart Dorota

Małek Anna

Matwiej Marzena

Matysek Wiesława

Mazur Ewa

Mucha Bożena

Nieściur Sławomir

Pąk Dorota

Ptaszek Dorota

Pudło Renata

Sobótka Dorota

Sobótka Elżbieta

Sulowska Beata

Świś Tomasz

Urbanik Dorota

Wcisło Elżbieta

Wieleba Stanisława

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROCZNIK 1992 Klasa „c”

Blacha Jadwiga

Czuba Katarzyna

Flis Monika

Gajewski Tomasz

Gierłach Krzysztof

Golec Anna

Golec Bożena

Gorzelewska Magdalena

Gzik Dorota

Kaproń Zbigniew

Kołtyś Anna

Kwiecień Elżbieta

Liwak Marcin

Liwak Monika

Łatka Monika

Łukasz Marek

Łygan Małgorzata

Majewski Radosław

Małek Agnieszka

Mędykowska Agnieszka

Niedziałek Piotr

Nosal Dorota

Pachuta Mariusz

Pianowski Konrad

Piwkowska Ewa

Powęska Marta

Radzik Artur

Rząd Justyna

Rzepecka Justyna

Sawicki Piotr

Sowa Grzegorz

Szkutnik Monika

Tomala Agnieszka

Tylus Paweł

Wąsek Monika

 

ROCZNIK 1992 Klasa „d”

Baca Grażyna

Burak Andrzej

Dul Ewa

Fiut Agnieszka

Florek Jolanta

Głowala Grzegorz

Grzegrzulińska Małgorzata

Jabłońska Jolanta

Jarosz Iwona

Kędra Joanna

Łaska Anna

Mazur Mariusz

Mazurek Barbara

Oleszko Krzysztof

Orzeł Agnieszka

Pelc Grzegorz

Puchacz Mak

Rawska Agnieszka

Samol Monika

Skibińska Justyna

Sobiło Anna

Strąk Monika

Szewc Katarzyna

Świś Joanna

Zając Artur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROCZNIK 1992 Klasa „e”

Bakun Agnieszka

Bura Beata

Dąbrowska Anna

Drzazga Monika

Góra Barbara

Kędziora Małgorzata

Kulik Beata

Kulińska Edyta

Kupczyńska Joanna

Łukasik Anna

Matysiak Teresa

Mierzwa Renata

Nizioł Elżbieta

Religa Władysława

Rusinek Elżbieta

Trójczak Agnieszka

Zyśko Ewa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROCZNIK 1994 Klasa „a”

Adamek Tomasz

Bańka Saławomir

Berezowska Aneta

Bielecka Izabela

Błoński Jarosław

Bolińska Iwona

Dąbkowska Marzena

Gabryś Bożena*

Gawlik Agnieszka

Gilas Agnieszka

Głowala Monika

Goluch Urszula

Greber Edyta

Harkot Marek

Hunicz Tomasz

Kania Aneta

Kaproń Magdalena

Koszałka Agnieszka

Krasowska Izabela

Kudrelik Artur

Małek Beata

Mazur Liliana

Molter Łukasz

Nowicki Jacek

Piotrowska Nina

Piotrowski Wojciech

Potocka Dorota

Rząd Anna

Sęk Ewa

Sitkowski Rafał

Skomra Katarzyna*

Staszewski Wojciech

Stefanowicz Monika

Stelmach Ewa

Stodulska Izabela

Szczecka Dorota

Wcisło Mariusz

Widz Ewa

Wójcik Elżbieta

Zbiżek Andrzej

Zezuliński Paweł

Żaba Anna

 

 

ROCZNIK 1994 Klasa „b”

Biała Katarzyna

Błaszczak Tomasz

Budynkiewicz Monika

Ciupak Krystyna

Czapla Grażyna

Dycha Małgorzata

Flis Alicja

Flis Roman

Gierłach Danuta

Gorzelewska Iwona

Góra Marek

Jaskowska Alina

Karkut Krzysztof

Kłyża Stanisław

Król Barbara

Król Dariusz

Kusa Renata

Lenart Mariusz

Lewczyk Dorota

Łukasik Mariusz

Małek Lucyna

Małek Mirosław

Marczak Irena

Mazur Marek

Momot Agata

Pietras Sławomir

Pikula Krzysztof

Rożek Helena

Rząd Krzysztof

Skrzypek Sławomir

Sosnówka Monika

Sowa Małgorzata

Szpyra Dorota

Sztuc Marta

Tylus Bernardyna

Widz Dorota

Zdybel Anna

 

 

 

 

 

 

 

ROCZNIK 1994 Klasa „c”

Bartyna Grzegorz

Bednarz Małgorzata

Bownik Rafał

Cierpiatka Adam

Dziadosz Justyna

Frankiewicz Małgorzata

Gałus Agnieszka

Grzegrzulińska Wioletta

Jakubiec Bożena

Jargiło Angelika

Klupa Agnieszka

Komierzyński Jarosław

Krasowska Agnieszka Anna

Krasowska Agnieszka Otylia

Krawczyk Krystyna

Krzysztoń Tomasz

Łukasik Jolanta

Łukasz Wiesława

Machulak Grzegorz

Majewski Roman

Markiewicz Patrycja

Maziarz Joanna

Olech Joanna

Orzeł Wojciech

Pastuszak Agnieszka

Piech Anna

Piech Ewa

Ponczek Maciej

Rak Jakub

Startek Agnieszka

Surtel Renata

Szkołut Dorota

Ślusarz Katarzyna

Wieleba Małgorzata

Wojtan Bogusław

Wołoszyn Agnieszka

Wszelaka Agnieszka

 

 

 

 

 

 

 

ROCZNIK 1994 Klasa „d”

Bryczek Monika

Cudziło Grzegorz

Giszka Jarosław

Głąb Małgorzata

Gzik Grażyna

Jarosz Jolanta

Kapica Krzysztof

Kaproń Beata

Klepadło Edyta

Kołodyńska Joanna

Kołtyś Barbara

Konrad Teresa

Kotuła Agnieszka

Krawczyk Anna

Krawczyk Paweł

Kulesza Elwira

Lach Beata

Martyna Ewa

Moskal Krzysztof

Mucha Zbigniew

Nalepa Tomasz

Olech Dorota

Olszówka Dorota

Pasztaleniec Maria

Potocka Małgorzata

Różyło Krzysztof

Salata Monika

Sawicka Elżbieta

Sulowski Jerzy

Szewczak Daniel

Tomczyk Justyna

Urbaniak Iwona

Widz Mariusz

Zarzycki Mariusz

Zdybel Teresa

Żebrowski Paweł

 

 

ROCZNIK 1994 Klasa „e"

Baran Anna

Baran Irena

Brzozowska Teresa

Czaja Dorota

Dudzic Marta

Dycha Barbara

Dyjach Ewa

Grodecka Beata

Jakubiec Małgorzata

Kapusta Marta

Kiszka Wioletta

Kołodziej Bożena

Koszałka Monika

Kowalik Anna

Król Renata

Krzysztoń Renata

Łupina Marta

Malec Renata

Mazurek Bożena

Nizioł Małgorzata

Pikula Halina

Pituch Monika

Pruszyńska Dorota

Ptaszek Bożena

Rząd Ewa

Sawa Jadwiga

Smyl Anna

Szczuka Grażyna

Szczygieł Ewa

Tyra Danuta

Wiechnik Alina

Wójcik Wiesława

 

 

 

 

 

 

ROCZNIK 1995 Klasa „a”

Blajerski Patryk

Bukszyński Piotr

Burda Mariusz

Bzdyra Marcin

Chmiel Monika

Czerwonka Monika

Dziadosz Marcin

Flis Elżbieta

Flis Mirosław

Głuch Krzysztof

Grzegórska Marzena

Harkot Jacek

Kamińska Monika

Kaproń Aneta

Kaproń Anna

Kapusta Izabela

Kiszka Zbigniew

Kulpa Iwona

Machulak Małgorzata

Madej Mariusz

Małek Edyta

Markiewicz Filip

Oleszko Michał

Orzeł Małgorzatra

Patejuk Małgorzata

Skiba Andrzej

Staszowska Agnieszka

Świderska Iwona

Trynkus Aneta

Wcisło Anna*

Winiarczyk Anna

Woźnica Bartłomiej

Wójcik Sławomir

Wydra Radomir

Zielonka Piotr

 

 

 

ROCZNIK 1995 Klasa „b”

Bartyna Edyta

Bednarczyk Mirosław

Berezowska Monika

Bzdyrak Grzegorz

Ciupak Grzegorz

Czajka Joanna

Dul Małgorzata

Flis Jacenty

Flis Monika

Góra Bożena

Gromysz Katarzyna

Hałajko Tomasz

Jamroży Dorota

Jargiło Magdalena

Jednac Grzegorz

Kaczmarska Monika

Majewska Izabela

Pikula Renata

Portka Monika

Rapa Rafał

Rożek Edyta

Różyło Marta

Sydor Aneta

Sydor Blanka

Szafraniec Remigiusz

Szczepanik Anna

Szczepanik Iwona

Szymańska Inga

Trojanowska Sylwia

Wielgus Krystyna

Woś Magdalena

Zając Adrianna

 

 

ROCZNIK 1995 Klasa „c”

Gołoś Mariusz

Gorzelewska Monika

Hunicz Marcin

Jaworski Tomasz

Kozina Mariusz

Krawczyk Anna

Król Anna

Krzysztoń Marzena

Kubicka Magdalena

Łukasiewicz Justyna

Łukasik Agnieszka

Łukasik Agnieszka K.

Łukasik Barbara

Machoń Paweł

Małek Anna

Moskal Kamil

Myszkowska Magdalena

Pikula Adam

Pikula Anna

Rowicka Iwona

Rożek Jadwiga

Smyła Krzysztof

Surtel Anna

Sydor Michał

Turek Krzysztof

Tylus Agnieszka

Wasilik Anna

Wojtysiak Robert

Wydrych Bartłomiej

Zezuliński Mariusz

 

 

 

 

ROCZNIK 1995 Klasa „d"

Bielak Barbara

Bielak Barbara Monika

Biernat Sławomir

Bober Dariusz

Bosy Rafał

Bratkowska Aneta

Brodowski Andrzej

Ciosek Beata

Drzazga Marzena

Dudek Agnieszka

Filipiak Iwona

Flis Michał

Frania Roman

Jach Monika

Kaproń Lucyna

Kapusta Adam

Komacki Michał

Krzysztoń Edyta

Krzysztoń Marek

Lenart Daniel

Lewczyk Justyna

Mazur Leszek

Pachuta Elżbieta

Pasztaleniec Agnieszka

Rząd Przemysław

Sajdak Marzena

Sieciechowicz Agnieszka

Sowa Beata

Sulowski Hubert

Szabat Michał

 

 

 

 

ROCZNIK 1995 Klasa „e”

Baran Iwona

Baran Małgorzata

Basaj Ewa

Bąk Edyta

Bigos Teresa

Breś Barbara

Byra Agnieszka

Ciupak Wiesława

Flis Beata

Flis Lucyna

Gębala Monika

Gwizdal Barbara

Jarosz Dorota

Jaworska Marta

Jaworska Monika

Kołtyś Renata

Król Joanna

Leśnik Agnieszka

Łata Anna

Michalczyk Monika

Mróz Marzena

Mróz Renata

Pietras Dorota

Rożek Marzena

Sobótka Monika

Sosnówka Beata

Wcisło Anna

Zawadzka Anna

Żołynia Teresa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROCZNIK 1995 Klasa „f”

Chmiel Iwona

Ciupak Anna Monika

Dziadosz Justyna

Dziadosz Renata

Hain Beata

Jargiło Elżbieta

Kędra Agnieszka

Koczwara Renata

Koguc Monika

Kotuła Renata

Kotuła Grażyna

Kusiak Aneta

Kuźnicka Renata

Lejba Agnieszka

Ożóg Barbara

Papierz Małgorzata

Pietura Jolanta

Puzio Ewa

Sapińska Ilona

Skorupa Dorota

Skrzypek Teresa

Sobótka Anna

Zyśko Małgorzata

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROCZNIK 1996 Klasa „a”

Bucoń Grzegorz

Butryn Grzegorz

Bzdyra Katarzyna

Cedro Michał

Chodara Marta

Dekondy Anna

Deruś Edyta

Drzazga Daniel

Dudzic Mieczysław

Fac Agnieszka

Gajewski Daniel

Gąbka Janusz

Głowala Iwona

Kalita Michał

Kiszka Przemysław

Kolibski Bartosz

Konefał Joanna

Kowal Adam

Kunderman Grzegorz

Lodowska Agnieszka

Małek Joanna

Nosal Paweł

Orzeł Wojciech

Pasztaleniec Sławomir

Potocki Krzysztof

Rożek Piotr

Serafin Agnieszka

Stanicka Elżbieta

Startek Michał

Stolarz Beata

Szpyra Elżbieta

Szpyra Marcin

Tylus Marzena

Wąsek Aneta

Wielgus Dorota

Wojewoda Joanna

Żuraw Beata Joanna

Żurawicz Marcin

 

ROCZNIK 1996 Klasa „b”

Biegas Zofia

Bielak Rafał

Boś Anna Barbara

Chodara Agnieszka

Ciupak Małgorzata

Dębiec Beata

Drzazga Dorota

Dudziak Agnieszka

Dyjach Anna

Gałus Ewa

Hys Marzena Katarzyna

Jaworska Katarzyna

Kosidlak Joanna Anna

Kozdra Krzysztof

Litwin Andrzej

Łochowska Agnieszka

Majewska Grażyna

Moskal Emil Ernest

Pezda Andrzej Mariusz

Pizoń Jacek

Placha Monika

Ponczek Andrzej

Sęk Agnieszka

Sołtys Tomasz

Stręciwilk Piotr Paweł

Suchora Izabela

Szyszka Agnieszka

Wereski Tadeusz

Wojtan Magdalena Maria

Wójcik Edyta Anna

Zając Anna

 

 

 

 

 

 

ROCZNIK 1996 Klasa „c”

Arteniuk Aneta

Dąbkowski Daniel

Drop Katarzyna

Flis Marzena

Grzegrzuliński Marek

Jabłońska Ewa

Jednac Marta

Kamiński Paweł

Kędra Beata

Kędra Mariusz

Krasa Anna

Krasowska Monika

Krzak Sylwia

Krzysztoń Dawid

Kusa Dorota

Kuśmierczyk Leszek

Łagód Grzegorz

Mitura Paweł

Moskal Piotr

Mucha Anna

Mucha Janusz

Oleszko Anna

Pachuta Bartosz

Ponczek Magdalena

Rawska Róża

Rękas Sławomir

Skowronek Mariusz

Suchora Sylweriusz

Sulowski Arkadiusz

Swatowski Marek

Świś Elżbieta

Tomczyk Agnieszka

Tomczyk Dawid

Widz Aldona

Wojciechowska Katarzyna

Wójtowicz Paweł

 

ROCZNIK 1996 Klasa „d”

Bownik Paweł

Czuba Michał

Dąbek Monika

Dolat Wiktor

Gilas Marcin

Góra Anna

Góra Mariusz

Gzik Elżbieta

Hys Ernest

Jakubiec Elżbieta

Kaproń Maria

Kozyra Urszula

Król Andrzej

Łach Małgorzata

Łojek Beata

Madej Tomasz

Małek Agnieszka

Momot Anna

Moskal Grzegorz

Sajewski Cezary

Serwatka Katarzyna

Sowa Wioletta

Startek Piotr

Staszowska Małgorzata

Szmit Maria

Ściolny Marcin

Tokarz Wojciech

Trzciński Waldemar

Wasilewski Piotr

Widz Agnieszka

Wojtan Bożena

Woźnica Alina

Wróbel Marzena

Zbiżek Jolanta

Ziółkowski Łukasz

Żołynia Katarzyna

ROCZNIK 1996 Klasa „e”

Baran Alina

Gajewska Joanna

Jakubiec Anna

Jakubiec Barbara

Karatysz Ewa

Klepadło Anna

Kołodyńska Magdalena

Kotuła Monika

Krasowska Magdalena

Krawczyk Jolanta

Król Edyta

Krzysztoń Lidia

Ligaj Anna

Lochert Izabela

Mazur Barbara

Pietura Marlena

Pikula Katarzyna

Placha Anna

Rawska Anna

Sawa Monika

Sikora Justyna

Siudacz Ewa Magdalena

Sosnówka Renata Teresa

Szwedo Anna

Śwircz Aneta

Wojtan Renata

Wrześniewska Edyta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROCZNIK 1996 Klasa „f”

Dudzic Anna

Dzadz Wiesława

Flis Jadwiga

Flis Marta

Garbacz Ewa

Góra Anna

Gustyn Marzena

Gzik Katarzyna

Hałabis Anna

Igras Gabriela

Jaworska Agnieszka

Kamińska Anna

Król Agnieszka

Krzysztoń Dorota

Krzysztoń Dorota Krystyna

Łupikasza Joanna

Majewska Dorota

Małek Adriana

Małek Edyta

Matysek Iwona

Michalczyk Małgorzata

Nosal Katarzyna

Olech Dorota

Olech Marzena

Orłowska Agnieszka

Pachuta Bernadeta

Pająk Marta

Partyka Urszula

Pieróg Dorota

Pyrzyna Małgorzata

Rawska Magdalena

Sawicka Marzena

Szkutnik Małgorzata

Widz Grzegorz

Wieczerzak Monika

Wilczyński Wojciech

Wojtysiak Anna

 

 

 

ROCZNIK 1997 Klasa „a”

Bańka Anna

Bańka Ewelina

Bielak Justyna

Bieńko Marcin

Bolko Justyna

Breś Mariusz

Chmielewski Krzysztof

Dubiel Beata

Flis Tomasz

Gałus Magdalena

Góra Robert

Gumienik Eliza

Hunicz Agata

Jargiło Tomasz

Kiszka Grażyna

Kołpiewicz Edyta

Komierzyńska Eliza

Kowalczyk Marta

Kozdra Edyta

Kramska Katarzyna

Krawczyk Ewa

Krzych Dawid

Kuźma Monika

Łukasik Monika

Mak Adam

Małek Marta

Popiel Agnieszka

Potocka Ewelina

Rachwalska Dorota

Rożek Anna

Stelmach Paweł

Szkutnik Rafał

Szymanik Magdalena

Widz Edyta

Wilczyński Jarosław

Witkowicz Radosław

Wojas Magdalena

Woźnica Kamila Monika

Zbiżek Adam

 

ROCZNIK 1997 Klasa „b”

Biegas Anna

Chmiel Monika

Chorębała Maria

Czapla Piotr

Dąbrowska Agnieszka

Dynowiec Agnieszka

Dziewa Marta

Gorzelewska Agnieszka

Gorzelewska Aneta

Jaworska Joanna

Kapusta Kamila

Kotuła Monika

Krzysztoń Agnieszka

Krzysztoń Daniela

Lenart Jowita

Łukasiewicz Artur

Łukasik Agnieszka

Maciaszek Marta

Martyna Marcin

Mazur Barbara

Miś Mariola

Mróz Agnieszka

Mróz Aneta

Nieradka Katarzyna

Ożóg Mariusz

Podlak Monika

Słomka Bogumił

Słomka Małgorzata

Sowa Iwona

Szewc Anna

Tyra Barbara

 

 

 

 

ROCZNIK 1997 Klasa „c”

Bosy Ewelina

Buryta Agnieszka

Drzazga Agata

Gątarz Marek

Grocholska Agnieszka

Grykałowska Agnieszka

Hys Norbert

Jaskowski Jacek

Juśko Justyna

Kałuża Magdalena

Kotuła Grzegorz

Kowal Iwona

Krzos Joanna

Łukasik Krzysztof

Łukasik Lidia

Łukasik Luiza

Łukasz Elżbieta

Makowska Anna

Mędykowski Adam

Mróz Tadeusz

Nosal Katarzyna

Ponczek Katarzyna

Ptaszek Piotr

Rawski Paweł

Rążewska Joanna

Reszka Anna

Rodak Agnieszka

Sawicki Michał

Siembida Izabela

Skakuj Elżbieta

Stanicki Ryszard

Tomczyk Ewa

Tur Tomasz

Widz Magdalena

 

ROCZNIK 1997 Klasa „d”

Barycka Marta

Biżek Piotr

Dobrzyńska Monika

Dolecki Michał

Dycha Ewa

Gil Andrzej

Głowala Anna

Jakubaszek Monika

Jargieło Andrzej

Kawalec Beata

Kiełbasa Milena

Kokoszka Mariusz

Kosidło Ewa

Kotuła Rafał

Krzak Grzegorz

Kulpa Anna

Łukasik Anna

Mazur Agnieszka

Miś Edyta

Moskal Sebastian

Osieł Anna

Pikula Krzysztof

Placha Emilia

Sajewska Joanna

Sęk Barbara

Sych Barbara

Szewc Iwona

Świś Aneta

Trzciński Waldemar

Wesołowska Barbara

Wielgus Wojciech

Woźnica Monika

Zaręba Anna

Zawadzka Agnieszka

 

ROCZNIK 1997 Klasa „e”

Chmiel Anna

Czajka Anna

Drozd Katarzyna

Flis Renata

Furmaga Iwona

Góra Teresa

Gzik Bożena

Jakubaszek Elżbieta

Jaskowska Anna

Jonak Monika

Kania Anna

Kata Edyta

Kędra Patrycja

Kolasa Maria

Kosior Małgorzata

Kozyra Elżbieta

Kufel Beata

Małek Małgorzata

Matysiak Dorota

Maziarz Elżbieta

Mazur Justyna

Michałek Jolanta

Mróz Agnieszka

Mróz Alina

Paszkowska Anna

Prokopiak Justyna

Sulowska Elżbieta

Śmiałek Dorota

Urbaniak Aneta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROCZNIK 1998 Klasa „a”

Bielecka Edyta

Bukszyńska Ewa

Chmiel Marta

Drzazga Sławomir

Dybiec Anna

Furmaga Anna

Gajór Jacek

Garbacz Anna

Góra Tomasz

Grela Sebastian

Jarosz Konrad

Kędra Rafał

Kiszka Anna

Kiszka Tomasz

Kowal Małgorzata

Kuźnicka Aneta

Małek Krzysztof

Marzec Piotr

Mucha Jarosław

Mucha Przemysław

Mudrak Mateusz

Niedziałek Anna

Nowicki Kamil

Oleszko Agnieszka

Ożóg Anna

Pastuszak Jerzy

Pasztaleniec Monika

Pikula Piotr

Piotrowska Anna*

Ruszecki Jakub

Spyt Katarzyna

Startek Małgorzata

Staszowska Amelia

Stolarz Robert

Tomczyk Monika

Wielgus Tomasz

Wilkos Paweł

Winiarczyk Katarzyna

Zięba Kamila

Zybała Michał

 

ROCZNIK 1997 Klasa „b”

Albiniak Monika

Amborska Barbara

Bakun Iwona

Bełdyk Tomasz

Brodzisz Ewa

Drzazga Joanna

Dudzic Beata

Dycha Aneta

Flis Ewa

Flis Michał

Flis Robert

Gilas Dorota

Góra Renata

Jakubiec Justyna

Jargiło Agnieszka

Kaproń Joanna

Kącka Lidia

Kiszka Dariusz

Kokoszka Tomasz

Krochmalska Katarzyna

Kułażyńska Ewa

Kuśmierz Paweł

Malinowska Wioletta

Marzec Rafał

Pałka Arkadiusz

Peret Anna

Pietras Marta

Pietrzyk Arkadiusz

Pituch Monika

Rożek Elżbieta

Rząd Kamil

Salamucha Edyta

Stawarska Iwona

Szram Sylwia

Świderska Magdalena

Tołyż Joanna

Wasil Marta

Wieleba Daniel

Ziółkowska Magdalena

 

 

ROCZNIK 1997 Klasa „c”

Bielak Monika

Biżek Arkadiusz

Borowski Szczepan

Ciasnocha Joanna

Czajkowski Krzysztof

Czarny Piotr

Dubiel Edyta

Dziewa Edyta

Dziewa Monika

Flis Ewa

Frania Katarzyna

Jargiło Krzysztof

Jonak Krzysztof

Kalita Maria

Kędra Marcin

Kramska Anna

Krawczyk Tadeusz

Król Dorota

Król Tomasz

Kulwicki Paweł

Lochert Jakub

Łukasik Ewelina

Łukasz Renata

Malec Joanna

Przystupa Katarzyna

Serocka Dorota

Sulowski Janusz

Szwedo Monika

Tomczyk Maria Aleksandra

Tryka Kamil

Turek Katarzyna

Tutak Iwona

Wieleba Krzysztof

Witkowicz Dorota

Zdybel Marcin

Zielińska Edyta

 

 

ROCZNIK 1997 Klasa „d”

Akuszewska Agata

Baran Marta

Biernat Zofia

Bizior Krzysztof

Dębicka Mirosława

Drzazga Zbigniew

Dyjach Piotr

Gajur Alina

Gąbka Halina

Gilas Iwona

Głąb Michał

Góra Małgorzata

Janik Anna

Jargiło Barbara

Kamieniarz Anna

Kowal Urszula

Kozłowska Agnieszka

Król Zofia

Kulpa Artur

Kuśmierczyk Grzegorz

Lewczyk Grzegorz

Maziarz Justyna

Miś Agnieszka

Moskal Anna

Mucha Anna

Mucha Małgorzata

Nieradka Agnieszka

Olech Bożena

Pałka Joanna

Papierz Sylwia

Rawska Renata

Sękulska Agnieszka

Skibińska Elżbieta

Tyrkin Arkadiusz

Wojtysiak Małgorzata

Wołcz Elżbieta

Wronka Agnieszka

 

ROCZNIK 1997 Klasa „e”

Bakun Dorota

Bańka Danuta

Borowska Anna

Breś Marian

Czapla Agnieszka

Czuba Eliza

Denis Mirosław

Dobrzyńska Katarzyna

Grela Sebastian

Jednac Agnieszka

Jonak Marzena

Karajewska Dorota

Kozyra Justyna

Krawiec Agnieszka

Krzysztoń Maria

Małek Mariusz

Mazur Stanisław

Myszak Wiesława

Nizioł Beata

Oleszek Monika

Piędzio Agnieszka

Placha Kinga

Pudło Anna

Rożek Anna

Rząd Wioletta

Samulak Wojciech

Sokal Anna

Sokół Mariusz

Surtel Elżbieta

Tatara Jerzy

Tęcza Justyna

Tomczyk Agata

Widz Agnieszka

Wierzbowska Wioletta

Wojtan Marta

Zdybel Małgorzata

 

ROCZNIK 1999 Klasa „a”

Bielak Paweł

Chmiel Ewa

Chmiel Katarzyna

Ciupak Kinga

Drzazga Tomasz

Dudzic Maciej

Duma Magdalena

Dziadosz Paweł

Dziurdziński Grzegorz

Garbacz Anna

Jakubiec Daniel

Jankowicz Sylwia

Kałuża Paweł

Kędra Daniel

Kiszka Tymoteusz

Krasowska Jolanta

Kula Tomasz

Lewińska Agnieszka

Łukasik Urszula

Łupina Agnieszka

Maziarz Agnieszka

Mróz Daniel

Ożóg Aneta

Piotrowska Agnieszka

Podpora Daniel

Portka Michał

Puzio Marta

Rawska Katarzyna

Rożek Daniel

Rożek Kamila

Sowa Aleksandra

Sowa Katarzyna

Stodulska Emilia

Stryczek Janina

Zapiec Wojciech

Żuber Emilia

 

 

 

ROCZNIK 1999 Klasa „b”

Baran Mariusz

Bielak Bożena

Denis Anna

Flis  Beata Jadwiga

Flis Iwona

Gilas Agnieszka

Godek Iwona

Golec Grzegorz

Jabłońska Dorota

Jaworska Ewa

Kaproń Agata Ewelina

Kata Adam

Kłyza Ewa

Kolasa Robert

Kosidło Magdalena

Kowalski Marcin

Kulik Joanna

Kuśmierczyk Aneta

Ligaj Anna

Łukasik Daniel

Łukasik Renata

Mędrek Magdalena

Michalczyk Teresa

Mróz Tomasz

Myszak Leszek

Pieniak Michał

Pyz Marcin

Skupińska Justyna

Smagała Piotr

Sokal Małgorzata

Sowa Marzena

Szmidt Anna

Szmit Katarzyna

Szymańska Olga

Szymończyk Piotr

Śiwkiewicz Iwona

Tur Józef

Wieleba Beata

 

 

ROCZNIK 1999 Klasa „c”

Bańka Joanna

Blacha Wioletta

Breś Paweł Piotr

Ciupak Jan

Deruś Anna

Dorociak Agnieszka

Gadzińska Anna

Gąbka Eugeniusz

Gumienik Szymon

Jaszyna Agnieszka

Jonak Mariola

Kowalski Marcin

Kozłowska Barbara

Krzysztoń Marzena

Kulpa Izabella

Kutyła Beata

Łukasik Marcin

Moskal Anna

Moskowicz Justyna

Ożóg Leszek

Papierz Joanna

Piłat Paweł

Pioś Mirosław

Słomka Tomasz

Sosnówka Michał

Sowa Edyta

Szpyra Paweł

Ślusarczyk Katarzyna

Żurawicz Tomasz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROCZNIK 1999 Klasa „d"

Dolat Michał

Dzikowiec Anna

Fiedurek Mateusz

Fit Magdalena

Flis Marcin

Garbacz Krzysztof

Gilas Justyna

Góra Sylwia

Jargiło Ewelina

Jaskowska Barbara

Kierepka Urszula

Krzak Michał

Kulikowska Małgorzata

Łukasik Sylwia

Małek Agnieszka

Małek Marek

Maziarz Małgorzata

Nizioł Ilona

Pudło Tadeusz

Skowroński Marcin

Skubik Tomasz

Sowińska Joanna

Spychała Adam

Staszowski Artur

Stolarz Marcin

Szczepanik Agnieszka

Siwkiewicz Izabela

Tylec Agnieszka

Tyra Agnieszka

Widz Łukasz

Wielgus Piotr

Wojtan Anna

Zimon Agnieszka

Żaba Izabela

 

 

 

 

ROCZNIK 1999 Klasa „e”

Biała Bożena

Breś Anna

Chmiel Katarzyna

Chodara Katarzyna

Chorębała Joanna

Ciupak Sylwia

Dąbrowska Izabela

Dudek Beata

Dudka Aneta

Gierak Joanna

Głuszak Barbara

Grykałowski Jakub

Janik Monika

Jankowska Agnieszka

Jaszek Tomasz

Kiełb Agnieszka

Kiszka Dominik

Kiszka Marta

Kot Joanana

Krzos Bartłomiej

Łukasik Emilia

Mazur Agnieszka

Muzyka Paweł

Niedziałek Wiktor

Niściur Anna

Papierz Józef

Paterek Monika

Pizoń Małgorzata

Pizoń Monika

Serwatka Tomasz

Śliwińska Agnieszka

Tomczyk Katarzyna

Winiarczyk Ewelina

Wszelaka Joanna

 

 

 

 

 

ROCZNIK 1999 Klasa „f”

Bańka Anna

Bargiel Monika

Blacha Mikołaj

Brodowska Monika

Ciupak Marcin

Długosz Marcin

Furmaga Małgorzata

Grzegrzuliński Jacek

Jarosz Rafał

Jaskowska Anita

Kaproń Justyna

Kaproń Teresa

Karwatowski Paweł

Klupa Anna

Kołtyś Agnieszka

Konwa Jakub

Krochmalska Monika

Król Anna

Kulik Sylwia

Kuśmierczyk Paweł

Kuśmierczyk Piotr

Niedziałek Katarzyna

Orzeł Monika

Pąk Katarzyna

Rybka Barbara

Siebielec Monika

Skrzypek Anna

Sosnówka Ewa

Stachyra Ewa

Sulowska Bernadeta

Tokarz Magdalena

Torba Ewa

Wojciechowska Anna

Zielonka Justyna