Koncert kolęd i fotorelacja

17 grudnia w Janowskim Ośrodku Kultury odbył się koncert kolęd w wykonaniu uczniów, nauczycieli i absolwentów naszej szkoły. W scenariuszu znalazły się utwór "Mario, czy już wiesz?", w wykonaniu Bartosza Sołtysa i Jolanty Stolarz oraz gościnnie Julii Tylus, następnie kolędę „Zaśnij Dziecino” wykonała Łucja Dycha, po niej kolędę „Anioł pasterzom mówił” zaśpiewała Amelia Mantycka, następnym wykonawcą była Oliwia Ostrowska, która wykonała pastorałkę pod tytułem „Siadła Maryja”, kolejną kolędę pod tytułem „Have yourself a merry little christmas” wykonała Elżbieta Jakubiec, Julia Fijałkowska zaśpiewała pastorałkę „Pachnie świecy wosk”, a po niej Magdalena Rawska wykonała kolędę „Happy Xmas”. Ostatni utwór, który usłyszeliśmy to pastorałka pod tytułem „Od serca do ucha” w wykonaniu i przy akompaniamencie młodzieży należącej do Służby Liturgicznej, harcerzy, oazy, uczniów oraz nauczycieli naszej szkoły. W koncert zaangażowała się także młodzież grająca na instrumentach: Zdybel Anna – saksofon, Sajdak Jakub – suzafon, Paweł Sadecki – bęben, Sebastian Sajdak – saksofon, Kamil Adamek – trąbka, Karolina Tylus – saksofon oraz Pani Aleksandra Wieleba nauczyciel naszej szkoły – flet poprzeczny. Nad całością koncertu czuwali Siostra Tomasza i ks. Tomasz. Ze względu na obostrzenia koncert transmitowany był poprzez facebooka. Uczniowie wyszli z inicjatywą, aby poprzez zbiórkę zaangażować się w pomoc dla oddziału dziecięcego janowskiego szpitala. Zebrano kwotę ponad 1500 złotych.
Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy ?